Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric Yang

Telefon numarası : 86-(0731)88619728

Naber : +8618319993585

Free call

Akıllı Veri Konsantrasyon Ünitesi AMI PLC Ağ Geçidi İç Mekan Kullanımı WFET-DC800

Min sipariş miktarı : 100 Fiyat : Negotiable
Ambalaj bilgileri : Karton Ambalaj Teslim süresi : 30 gün
Ödeme koşulları : / T Yetenek temini : Günde 2000 (sipariş sayısına göre)
Menşe yeri: Changsha, Hunan Marka adı: Willfar Information Techonology Co., Ltd.
Sertifika: G3-PLC Model numarası: WFET-DC800

Detay Bilgi

renk: Beyaz Malzeme: PVC
Nominal Gerilim: 220V AC Marka: Willfar Bilgi
Koruma seviyesi: IP51 Sıklık: 47.5Hz ~ 52.5Hz
Güç tüketimi: <5W Bağıl nem: ≤% 95, yoğuşmasız
boyut: 200mm × 90mm × 50mm
Vurgulamak:

uzak veri yoğunlaştırıcı

,

rf ağ geçidi

Ürün Açıklaması

Veri Yoğunlaştırma Ünitesi AMI PLC Ağ Geçidi WFET-DC800

 

şirket Profili


Willfar Bilgi Teknolojisi Co, Ltd
- 2004 yılında kuruldu;
- Aralık 2019'da Şanghay Menkul Kıymetler Borsası'nda STAR Piyasasında işlem görmüştür;
- Sayaç okuma (AMI) ekipmanı ve işletme hizmetinin lider tedarikçisi;
- Çin'de "Bir DCU Okuma Çok metre" çözümü geliştiren ilk şirket;
- "CPU akıllı kart Şarj Etme ve Kontrol", "Bir DCU Okuma Çoklu Sayaç", LoRa tabanlı RF İletişim ve "Bölge Ölçüm Alanı (DMA)" gibi teknoloji ve sistemlerin geniş çapta uygulanmasını sağlayan ilk şirket
 
Giriş
 

- The WFET-DC800 is an intelligent gateway based on embedded Linux for Smart Grid applications. - WFET-DC800, Akıllı Şebeke uygulamaları için gömülü Linux tabanlı akıllı bir ağ geçididir. The basic function of WFET-DC800 is scheduled meter readings via its concentrator functionality, as well as direct end-to-end secure gateway function between the Head-end system (HES) and meters. WFET-DC800'ün temel işlevi, yoğunlaştırıcı işlevi aracılığıyla programlanmış sayaç okumalarının yanı sıra Head-end sistemi (HES) ile sayaçlar arasında doğrudan uçtan uca güvenli ağ geçidi işlevidir. This optimized use of communication media saves cost while maintaining full flexibility. İletişim ortamlarının bu optimize edilmiş kullanımı tam esnekliği korurken maliyet tasarrufu sağlar.

- WFET-DC800 communicates with connected meter via G3-PLC/RS485 and transfers data to HES through GPRS modem or Ethernet. - WFET-DC800, G3-PLC / RS485 üzerinden bağlı ölçüm cihazı ile iletişim kurar ve verileri GPRS modem veya Ethernet aracılığıyla HES'e aktarır. It is designed using DLMS/COSEM standard to guarantee interoperability. Birlikte çalışabilirliği garanti etmek için DLMS / COSEM standardı kullanılarak tasarlanmıştır.

 

 
Teknik parametreler

madde Parametre
Nominal Gerilim 220V AC
Voltaj aralığı % 70 ~% 130 Un
Sıklık 47.5Hz ~ 52.5Hz
Güç tüketimi <5W
Belirtilen Çalışma Sıcaklığı Aralığı -25 ° C ~ + 55 ° C
Limit Çalışma Sıcaklığı Aralığı -40 ° C ~ + 70 ° C
Limit Temp. Sınır Sıcaklığı Range for Storage & Transport Depolama ve Taşıma Aralığı -45 ° C ~ + 85 ° C
Bağıl nem ≤% 95, yoğuşmasız
Giriş koruması IP 51
Yalıtım Koruması Sınıf II
Saat Doğruluğu ≤ 0,5 sn / gün
Depolama kapasitesi

1 GB kalıcı Flash desteği

Günlük faturalandırma için 500 metrelik 60 günlük veri

RS485 Arayüzü Baud hızı 1515200bps
RJ45 Arayüzü Ethernet 100/1000 tabanlı
RS232 Arayüzü Bakım için, Baud hızı ≤15200bps
USB (ana bilgisayar) Arayüzü Yerel ürün yazılımı yükseltmesi için 1Wifi modem desteği
Güvenlik AES256 Şifreleme, AES-128 Şifreleme
boyut 200mm × 90mm × 50mm
Ağırlık 400g

 

sertifika


RS485 / G3-PLC / DSMR P3.2 / DLMS / COSEM / DLMS Ağ Geçidi standartları

 

Özellikleri

 

1. Eşzamanlı yoğunlaştırıcı ve ağ geçidi işlevselliği

2. Çeşitli iletişim arayüzleri desteği

3. Akış yukarı ve akış aşağı iletişim için birlikte çalışabilir, standart DLMS / COSEM arayüzleri

4. DC & Meter olayları ve yük profilleri ile veri itme kavramı

5. Çok katmanlı güvenlik (PLC-MAC ve DLMS uygulama katmanı)

Yerel ve uzak DC erişimi için 6. Entegre WEB sunucusu

7. mükemmel veri toplama yeteneği

8. Kapsamlı olay yönetimi fonksiyonu

9. WFET-DC800 yalnızca iç mekanda kullanım için onaylanmıştır

 

fonksiyon

 

1. DCU'da Ethernet üzerinden erişilebilen dahili bir web kullanıcı arayüzü vardır.

2. Kullanıcılar DCU'daki tanılama, sorun giderme ve olayları, istatistikleri ve günlük verilerini denetlemek için web kullanıcı arayüzünü kullanabilir.

3. PC ve mobil web tarayıcıları ile uyumlu web arayüzü.

4. Veri Toplama:

- Veri toplama ve konsantrasyon için 500 metreye (G3-PLC) kadar yönetir

- İsteğe bağlı okuma ve Zamanlanmış okuma sayaçları veri desteği

- HES'e sayaçlara şeffaf bir Ağ Geçidi erişimi sağlar

5. Etkinlik yönetimi

- Etkinlikler ayar desteğini etkinleştirir

- Dış müdahale alarmı gibi alarm otomatik itme

- Metre olay kayıt desteği

- DC olayları kayıt desteği

6. Bellenim yükseltme

- DC bellenimi USB arabirimi ve HES ile uzak taraftan yükseltilebilir.

- DC ürün yazılımı desteği biçimlendirmesi veya parametreleri ayrılmış yükseltme

- Metre bellenimi uzak taraftan HES tarafından DC ile yükseltilebilir.

 

7. The DCU can automatically detect the new meters installed in the grid, then push the new meters information to the HES. 7. DCU, şebekeye takılan yeni sayaçları otomatik olarak algılayabilir, ardından yeni sayaç bilgilerini HES'e iletebilir. In addition, DCU can detect the meters status whether online or not, and get the topology map dynamically. Buna ek olarak, DCU sayaçların durumunu ister çevrimiçi olsun ister olmasın algılayabilir ve topoloji haritasını dinamik olarak alabilir.

 

8. WFET-DC800 can manage meter as set information as well as meter reading data. 8. WFET-DC800 sayacı ayarlanan bilgiler kadar sayaç okuma verilerini yönetebilir. It can be support max 1024 meter data storage, including meter serial number, scheduled reading data, meter data collecting schedule and so on. Sayaç seri numarası, programlı okuma verileri, sayaç veri toplama programı ve benzeri dahil olmak üzere maksimum 1024 metre veri depolamasını destekleyebilir.

 

9. The concentrator will periodically read the meter data according to the pre-set reading interval, which supports 15min, 30min, 1h, 24h etc. in an interval manner with maximum capacity 1,024 meters. 9. Yoğunlaştırıcı, sayaç verilerini maksimum kapasite 1.024 metre aralıklarla 15 dakika, 30 dakika, 1 saat, 24 saat vb. Destekleyen önceden ayarlanmış okuma aralığına göre periyodik olarak okuyacaktır. There are 512M bytes used to store meter data, according to typical application, the data of 1000 meters with 1h interval can be stored for 6 months. Sayaç verilerini saklamak için kullanılan 512M bayt vardır, tipik uygulamaya göre, 1 saatlik aralıklarla 1000 metrelik veriler 6 ay boyunca saklanabilir.

 

10. The concentrator will read the frozen data of meter first. 10. Yoğunlaştırıcı önce metrenin donmuş verilerini okuyacaktır. If the meter does not support frozen data of meter, then the concentrator will read the current value as the frozen value, and current time as frozen time. Ölçüm aleti ölçüm cihazının dondurulmuş verilerini desteklemiyorsa, yoğunlaştırıcı mevcut değeri dondurulmuş değer olarak ve geçerli saati dondurulmuş süre olarak okuyacaktır. Within the required time, the concentrator can automatically make up for the data failing to be read. Gerekli süre içinde, yoğunlaştırıcı, verilerin okunamaması için otomatik olarak telafi edebilir. When the makeup fails, it will record the event log and report it to the master station. Makyaj başarısız olduğunda, olay günlüğünü kaydeder ve ana istasyona rapor eder.

 

İletişim arayüzü

 

1. HES ile iletişim.

GPRS / 3G İletişimi

The GPRS/3G module works on frequencies at 900/2100MHz@UMTS and 900/1800MHz@GSM, and it also provides GPRS/3G multi-slot class 10 capabilities. GPRS / 3G modülü 900 / 2100MHz @ UMTS ve 900 / 1800MHz @ GSM frekanslarında çalışır ve ayrıca GPRS / 3G çok yuvalı sınıf 10 yetenekleri sağlar. Baud rate for GPRS/3G module is 38400 bps. GPRS / 3G modülü için baud hızı 38400 bps'dir. There is 1 SIM cards for GPRS/3G module, they can be used for different operators. GPRS / 3G modülü için 1 SIM kart vardır, farklı operatörler için kullanılabilirler.

 

DCU can be configured to work in GPRS/3G channel. DCU, GPRS / 3G kanalında çalışacak şekilde yapılandırılabilir. When DCU works in GPRS/3G channel, application of DCU will start to dial up automatically. DCU GPRS / 3G kanalında çalıştığında, DCU uygulaması otomatik olarak aramaya başlayacaktır. By sending serial AT commands to GPRS/3G module, DCU can drive GPRS/3G module to register into GPRS/3G network, and get its IP address. GPU / 3G modülüne seri AT komutları göndererek DCU, GPRS / 3G modülünü GPRS / 3G ağına kaydolmak ve IP adresini almak için kullanabilir. After getting an IP address, the DCU initiates as a client, it will connect remote host using the host IP and port stored in DB of DCU. Bir IP adresi aldıktan sonra, DCU istemci olarak başlatılır, uzak ana bilgisayarı DCU DB'sinde depolanan ana bilgisayar IP'sini ve bağlantı noktasını kullanarak bağlar. The connection will be kept by sending heartbeat periodly. Bağlantı, kalp atışı periyodik olarak gönderilerek sağlanacaktır.

 

DCU ping uzak ana bilgisayarı başarısız olursa, maksimum süreye ulaşana kadar tekrar aramayı deneyin, bundan sonra DCU GPRS / 3G modülünü sıfırlayacaktır.

 

DCU uzak ana bilgisayar başarısı verirse, kayıt çerçevesi veya kalp atışı çerçevesinin yanıtı olmazsa, bir süre uyuyun ve tekrar deneyin.

 

Ethernet iletişimi

There is an Ethernet port on concentrator. Yoğunlaştırıcıda bir Ethernet portu vardır. It is used to communicate with HES. HES ile iletişim kurmak için kullanılır. The network protocol of Ethernet complies with IEEE802.3. Ethernet'in ağ protokolü IEEE802.3 ile uyumludur.

 

2. Metre ile iletişim arayüzü

 

The concentrator supports G3-PLC/RF to communicate with meters. Yoğunlaştırıcı, sayaçlarla iletişim kurmak için G3-PLC / RF'yi destekler. The module is plug and play according to field requirements. Modül, saha gereksinimlerine göre tak ve çalıştır özelliğine sahiptir. The concentrator's communication with the meters is done in DLMS / COSEM. Yoğunlaştırıcının sayaçlarla iletişimi DLMS / COSEM'de yapılır. It complies with communication LN and security suite 0 and HLS authentication (mode 5). İletişim LN ve güvenlik paketi 0 ve HLS kimlik doğrulaması (mod 5) ile uyumludur.

 

PLC iletişimi

PLC iletişim portu, baud hızı 38400bps olan G3-PLC modülü ile bağlanır.

The communication module can create and optimize network routing to ensure reliable communication. İletişim modülü, güvenilir iletişim sağlamak için ağ yönlendirmesi oluşturabilir ve optimize edebilir. It can discover new meters automatically, and authenticated meters registered on DCU can be enabled. Yeni sayaçları otomatik olarak keşfedebilir ve DCU'da kayıtlı doğrulanmış sayaçlar etkinleştirilebilir.

 

RF iletişimi

Concentrator module is used as main node of network, namely coordinator node, which is responsible for establishing network and controlling the join of other nodes. Yoğunlaştırıcı modülü, ağın kurulmasından ve diğer düğümlerin birleştirilmesinden sorumlu olan ağın ana düğümü, yani koordinatör düğümü olarak kullanılır. Metes can be registered to network automatically, and the communication module will optimize routing to archive better communication. Meteler ağa otomatik olarak kaydedilebilir ve iletişim modülü daha iyi iletişimi arşivlemek için yönlendirmeyi optimize eder.

 

3. Yerel Arayüz

Yerel bakım

There are ports for local maintenance. Yerel bakım için bağlantı noktaları vardır. The USB port is used to upgrade firmware, DCU will automatically detect firmware files. USB portu bellenimi yükseltmek için kullanılır, DCU bellenim dosyalarını otomatik olarak algılar.

Ethernet bağlantı noktası, DCU'nun bir web sunucusu olarak çalışabileceği ve bakım için bir web sayfası sağladığı için DCU'nun parametrelerini web sayfası üzerinden yapılandırmak için de kullanılabilir.

 

İletişim bakımı

Yoğunlaştırıcı, ana istasyona iletişim günlüğü ve istatistiksel iletişim sonucu verileri sağlar.

 

Kurulum

 

Yoğunlaştırıcıları ön panelde yazılı olan voltaj spesifikasyonlarına ve kurulum bilgilerinde verilen tel ve çevresel spesifikasyonlara uygun olarak kurun.

  • Yoğunlaştırıcı voltaj bağlantıları yerel yasa ve yönetmeliklere uygun olarak iletişim hatlarından fiziksel olarak ayrılmalıdır.
  • Açıkça hasar görmüş yoğunlaştırıcılar kurmayın.
  • Herhangi bir hasar görülmese bile, düşürülen veya başka bir şekilde önemli etkilere maruz kalan yoğunlaştırıcılar kurmayın.
  • Kurulumdan sonra, kullanıcı erişimini önlemek için yoğunlaştırıcı terminal kapaklarının doğru takıldığından ve mühürlendiğinden emin olun.

 

Durum

 

IoT veya AMI çözümleri için.


 
boyut

Akıllı Veri Konsantrasyon Ünitesi AMI PLC Ağ Geçidi İç Mekan Kullanımı WFET-DC800 0

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

839947846@qq.com
+8618319993585
Eric673792