Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric Yang

Telefon numarası : 86-(0731)88619728

Naber : +8618319993585

Free call
Üretim hattı

 

Olağanüstü üretkenliğe sahip ölçekli bir inkübatör

 

Willfar Information Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

Willfar Information Endüstri Parkı yaklaşık 145.300㎡ toplam alanı ve yaklaşık 88.800㎡ toplam inşaat alanını kapsamaktadır

 

Willfar Information Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 1

 

Gelişmiş otomasyon ekipmanı ve işleme teknolojisinin yanı sıra SAP ERP sistemi ve FRAME WORX lojistik yönetim sistemi ile.

 

Willfar Information Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 2

 

 

Willfar Information (“Şirket”) şu anda Çin'in enerji ölçümü ve enerji verimliliği yönetimi ürünleri için gelişmiş Ar-Ge ve üretim üslerinden birine sahiptir.

 

 

Willfar Information Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 3

 

Şirket, her türlü akıllı sayaç ürünü için büyük ölçekli istikrarlı ve güvenilir bir akıllı üretim prosedürü oluşturan, manuel işletme maliyetini daha da düşürerek, personel verimliliğini ve ürün kalitesini artıran etkili bir üretim ekibine ve gelişmiş otomasyon ekipmanına sahiptir.

 

Willfar Information Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 4

 

 

Willfar Information has a thorough R&D system. Willfar Information, kapsamlı bir Ar-Ge sistemine sahiptir. In September 2017, the company established an Engineering and Technology Research Center, and later, an academician workstation was established in April 2018 to provide favorable technical support. Eylül 2017'de şirket bir Mühendislik ve Teknoloji Araştırma Merkezi kurdu ve daha sonra Nisan 2018'de uygun teknik destek sağlamak için bir akademisyen iş istasyonu kuruldu.

 

The company is dedicated to develop products with core technology to meet customer needs. Şirket, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çekirdek teknolojili ürünler geliştirmeye kendini adamıştır. Based on more than 15-year experience, the company has formed a comprehensive system to quickly respond to customer needs. 15 yılı aşkın deneyime dayanan şirket, müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermek için kapsamlı bir sistem oluşturmuştur.

 

 

Willfar Information Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 5

OEM / ODM
Ar-Ge

Süper ürün yeniliği, tam güç ve sıkı kalite yönetimi bilinci güçlü araştırma ve geliştirme

 

Willfar Information Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 0

 

Sağlam bir temel ve teknik gücü ile Willfar Information, enerji ölçüm ve yönetim endüstrisinde başı çekiyor

 

Willfar Information Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 1

 

Nitelikli ürünler, güçlü Ar-Ge gücü ve benzersiz patentli teknoloji, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerden güven ve övgü kazandı

 

Willfar Information Technology Co. Ltd. fabrika üretim hattı 2

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

wenzhey@qq.com
+8618319993585
Eric673792