Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric Yang

Telefon numarası : 86-(0731)88619728

Naber : +8618319993585

Free call

Kapsamlı Entegre Güç Çözümleri Kampüs Yönetimi Akıllı Güvenlik Sistemi

Min sipariş miktarı : 1 Fiyat : Negotiable
Ambalaj bilgileri : Karton Ambalaj Teslim süresi : 30 gün
Ödeme koşulları : / T Yetenek temini : Günde 2000
Menşe yeri: Hunan, Changsha Marka adı: Willfar Information Techonology Co., Ltd.
Sertifika: All applicable Model numarası: Akıllı Güvenlik Sistemi

Detay Bilgi

İletişim Yöntemi: HPLC / Kablosuz Standart: GB / T 21741-2008 / GB / T 50314-2006
Vurgulamak:

şebeke dışı güç çözümleri

,

akıllı güvenlik sistemi

Ürün Açıklaması

Kapsamlı Akıllı Kampüs Yönetim Platformu - Akıllı Güvenlik Sistemi

 

şirket Profili


Willfar Bilgi Teknolojisi Co, Ltd

- 2004 yılında kuruldu;
- Aralık 2019'da Şanghay Menkul Kıymetler Borsası'nda STAR Piyasasında işlem görmüştür;
- Sayaç okuma (AMI) ekipmanı ve işletme hizmetinin lider tedarikçisi;
- Çin'de "Bir DCU Okuma Çok metre" çözümü geliştiren ilk şirket;
- "CPU akıllı kart Şarj Etme ve Kontrol", "Bir DCU Okuma Çoklu Sayaç", LoRa tabanlı RF İletişim ve "Bölge Ölçüm Alanı (DMA)" gibi teknoloji ve sistemlerin geniş çapta uygulanmasını sağlayan ilk şirket

Kapsamlı Kampüs Yönetim Platformunun Tanıtımı

 

- The Willfar Information Smart Campus Comprehensive Solution aimed to establish secured, energy-efficient and intelligently managed campus. - Willfar Information Akıllı Kampüs Kapsamlı, güvenli, enerji tasarruflu ve akıllıca yönetilen kampüs kurmayı amaçladı. The solution adopted IoT as the core technology, integrated the energy metering and efficiency management, electrical fire safety monitoring, smart lighting, smart energy storage, intelligent monitoring of power distribution rooms, subsystems intelligent operation and maintenance, access control management, elevator control, smart security, smart parking, and smart broadcasting. Çözüm, temel teknoloji olarak IoT'yi benimsedi, enerji ölçüm ve verimlilik yönetimi, elektrikli yangın güvenliği izleme, akıllı aydınlatma, akıllı enerji depolama, güç dağıtım odalarının akıllı izlenmesi, alt sistemlerin akıllı işletme ve bakımı, erişim kontrol yönetimi, asansör kontrolü, akıllı güvenlik, akıllı park ve akıllı yayın. The date collected from sensors of subsystem are collected into a data service platform, which integrates, analyzes and calculates real-time data to provide support for decision-making. Alt sistem sensörlerinden toplanan tarih, karar vermede destek sağlamak için gerçek zamanlı verileri entegre eden, analiz eden ve hesaplayan bir veri hizmeti platformunda toplanır. The data application service realizes the data linkage between the various subsystems, helping the campus to establish a unified organization management coordination structure and platform in the aspect of informationization. Veri uygulama hizmeti, çeşitli alt sistemler arasındaki veri bağlantısını gerçekleştirerek kampüsün bilgilendirme açısından birleşik bir organizasyon yönetimi koordinasyon yapısı ve platformu kurmasına yardımcı olur.

 

- Enerji ölçümü ve Enerji Verimliliği yönetim sistemi, sensörler tarafından toplanan tüm verileri tek bir kapsamlı yönetim ekranında görüntüleyen ve yönetim ve bakım için kolay bir yol sağlayan IOT, bulut bilişim, büyük veri ve iletişim teknolojilerini benimsemiştir.

 

- Sistemin fonksiyonları arasında su, gaz ve elektrik sayacı veri toplama, terminallerin uzaktan kontrolü ve yönetimi, gerçek zamanlı enerji tüketimi izleme, enerji tüketiminin analizi, kapsamlı ücret yönetimi, uygun ödeme (Wechat, Union ödeme ve Alipay) bulunmaktadır.

 

Kapsamlı Entegre Güç Çözümleri Kampüs Yönetimi Akıllı Güvenlik Sistemi 0

 

- Yukarıdaki mimariden, parktaki tüm cihazların ve sensörlerin durum bilgileri, iletişim protokolü aracılığıyla Alibaba Cloud IoT platformuna (bu şekilde Ali Platformu) yüklenir ve cihaz bilgileri ve durumu, izleme bilgileri ve acil durum olay yanıtı yönetim platformu.

 

- The main functions of property management, device management and smart lighting are all based on the IoT platform. - Mülk yönetimi, cihaz yönetimi ve akıllı aydınlatmanın temel işlevlerinin tümü IoT platformunu temel alır. The video surveillance subsystem, access control subsystem and smart parking management subsystem are deployed on the Ali platform, and operate independently on campus, while status data is transmitted to the Alibaba Cloud IoT platform for unified display. Video gözetim alt sistemi, erişim kontrol alt sistemi ve akıllı park yönetimi alt sistemi Ali platformunda konuşlandırılır ve kampüste bağımsız olarak çalışır, durum verileri birleştirilmiş ekran için Alibaba Cloud IoT platformuna iletilir.

 

Özellikleri

 

1. Merkezi cihaz yönetimi, şeyler ve şeyler, insanlar ve insanlar ve insanlar ve şeyler arasında gerçek zamanlı bağlantı oluşturmak, çok yönlü durum izleme elde

 

2. Standart yönetim sistemi, sürdürülebilir operasyon için bir kerelik yatırım

 

3. Tamamen optik tasarım ve üretim, hassas tüm boyutlarda müşterilerin talebini karşılamak

 

4. Destek uzaktan yazılım yükseltme, çevrimiçi ayar, komut dosyası ayrıştırma ve bakım

 

5. Safety protection, muti-layer and angel protection system securing the information safety. 5. bilgi güvenliği sağlayan Güvenlik koruma, muti-katmanlı ve melek koruma sistemi. Supports TLS (MQTT HTTP) and DTLS (CoAP) data transmission channels to ensure the confidentiality and integrity of data. Verilerin gizliliğini ve bütünlüğünü sağlamak için TLS (MQTT HTTP) ve DTLS (CoAP) veri iletim kanallarını destekler.

 

Akıllı Güvenlik Sistemi

 

The smart security system is based on the concept of comprehensive management of smart campus, comprehensively integrating video surveillance systems, intercom access control systems, perimeter alarm systems, electronic patrol systems, etc., through the unified coordination of the upper comprehensive management platform to achieve the resources sharing and information exchanging between subsystem. Akıllı güvenlik sistemi, akıllı kampüsün kapsamlı yönetimi kavramına dayanmaktadır, video gözetim sistemlerini, interkom erişim kontrol sistemlerini, çevre alarm sistemlerini, elektronik devriye sistemlerini vb. alt sistem arasında kaynak paylaşımı ve bilgi alışverişi. The system integrates property management, park management and daily office operations interface as needed, so as to achieve convenience in management, intuitiveness of data, and intelligent linkage between various application subsystems and decision making in emergency. Sistem, yönetimde kolaylık, verilerin sezgiselliği ve çeşitli uygulama alt sistemleri ile acil durumlarda karar verme arasında akıllı bağlantı sağlamak için mülk yönetimi, park yönetimi ve günlük ofis operasyonları arayüzünü gerektiği gibi entegre eder.

 

yapı

 

Akıllı güvenlik sistemi algılama katmanı, ağ katmanı, veri katmanı, destek katmanı ve uygulama katmanından oluşur.


- Algılama katmanı, yüksek çözünürlüklü kameralar, yüz kameraları, süngü kameraları ve cep telefonları gibi mobil terminaller dahil olmak üzere çeşitli sensörlerin erişimini destekler.

 

- The network layer can be built on a local area network and can access mobile video via the Internet. - Ağ katmanı bir yerel alan ağı üzerine kurulabilir ve mobil videoya İnternet üzerinden erişebilir. The data collected by the front end is managed in a unified manner, which is classified and stored according to the data type, and the data is backed up to ensure data security. Ön uç tarafından toplanan veriler, veri türüne göre sınıflandırılan ve saklanan birleşik bir şekilde yönetilir ve veri güvenliğini sağlamak için veriler yedeklenir.

 

- Veri katmanının üstünde, üst katman uygulamalarını desteklemek için entegre yönetim platformları, akıllı analiz platformları, ekipman yönetim platformları vb.Dahil olmak üzere çeşitli iş yönetim sistemleri bulunmaktadır.

 

- Uygulama katmanı yüz tanıma, araç tanıma, erişim kontrolü, video izleme ve video yapılandırmasını içerir.

 

Alt Sistemleri

 

1. Yüz tanıma, ilgili kişi uyarısı;

 

 

2. Vehicle Recognition, identify the main features such as vehicle model, body color, vehicle damage, and vehicles that violate the regulations. 2. Araç Tanıma, araç modeli, karoseri rengi, araç hasarı ve yönetmelikleri ihlal eden araçlar gibi ana özellikleri tanımlayın. The concerned vehicle can be preset, and the management personnel is notified in advance when the vehicle appears. İlgili araç önceden ayarlanabilir ve araç göründüğünde yönetim personeli önceden bilgilendirilir.

 

3. High-voltage Electronic Pulse Fence, composed of high-voltage electronic pulse and front-end detection fence, In the alert state, a single line on the front-end detection fence generates a pulse voltage of about 8 kV to ground. Yüksek voltajlı elektronik darbe ve ön uç algılama çit oluşan 3. Yüksek voltajlı Elektronik Darbe Çit, Uyarı durumunda, ön uç algılama çit tek bir satır toprağa yaklaşık 8 kV darbe voltajı üretir. When there is an intrusion signal, an alarm signal occurs immediately, and the nearby surveillance cameras are linked to transmit the picture back to the community monitoring center, and a high-pressure strike is carried out at the same time. Bir izinsiz giriş sinyali olduğunda, hemen bir alarm sinyali oluşur ve yakındaki güvenlik kameraları resmi topluluk izleme merkezine iletmek için bağlanır ve aynı zamanda yüksek basınçlı bir grev gerçekleştirilir.

 

4. Electronic Patrol System, by configuring a patrol and intercom system based on 4G / WIFI network, to supervise the work of security personnel. 4. Elektronik Devriye Sistemi, güvenlik personelinin çalışmalarını denetlemek için 4G / WIFI ağına dayalı bir devriye ve interkom sistemi yapılandırarak. The combination of "civil defense" and "technical defense" improving the security on campus. Kampüste güvenliği artıran "sivil savunma" ve "teknik savunma" kombinasyonu.

 

               Kapsamlı Entegre Güç Çözümleri Kampüs Yönetimi Akıllı Güvenlik Sistemi 1

 

 

                Kapsamlı Entegre Güç Çözümleri Kampüs Yönetimi Akıllı Güvenlik Sistemi 2

 

 

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

839947846@qq.com
+8618319993585
Eric673792