Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric Yang

Telefon numarası : 86-(0731)88619728

Naber : +8618319993585

Free call

Akıllı Entegre Güç Çözümleri Güvenlik Koruması Akıllı Aydınlatma

Min sipariş miktarı : 1 Fiyat : Negotiable
Ambalaj bilgileri : Karton Ambalaj Teslim süresi : 30 gün
Ödeme koşulları : / T Yetenek temini : Günde 2000
Menşe yeri: Hunan, Changsha Marka adı: Willfar Information Techonology Co., Ltd.
Sertifika: All applicable Model numarası: Akıllı Aydınlatma Çözümü

Detay Bilgi

İletişim Yöntemi: HPLC / Kablosuz Depolama kapasitesi: Özelleştirilmiş
İletişim standartları: GPRS / 3G / 4G, Ethernet, SMS, TCP / IP, G3-PLC, BPL madde: Akıllı Aydınlatma
Vurgulamak:

şebeke dışı güç çözümleri

,

akıllı güvenlik sistemi

Ürün Açıklaması

Kapsamlı Akıllı Kampüs Yönetim Platformu - Akıllı Aydınlatma

 

şirket Profili


Willfar Bilgi Teknolojisi Co, Ltd

- 2004 yılında kuruldu;
- Aralık 2019'da Şanghay Menkul Kıymetler Borsası'nda STAR Piyasasında işlem görmüştür;
- Sayaç okuma (AMI) ekipmanı ve işletme hizmetinin lider tedarikçisi;
- Çin'de "Bir DCU Okuma Çok metre" çözümü geliştiren ilk şirket;
- "CPU akıllı kart Şarj Etme ve Kontrol", "Bir DCU Okuma Çoklu Sayaç", LoRa tabanlı RF İletişim ve "Bölge Ölçüm Alanı (DMA)" gibi teknoloji ve sistemlerin geniş çapta uygulanmasını sağlayan ilk şirket

Kapsamlı Kampüs Yönetim Platformunun Tanıtımı

 

- The Willfar Information Smart Campus Comprehensive Solution aimed to establish secured, energy-efficient and intelligently managed campus. - Willfar Information Akıllı Kampüs Kapsamlı, güvenli, enerji tasarruflu ve akıllıca yönetilen kampüs kurmayı amaçladı. The solution adopted IoT as the core technology, integrated the energy metering and efficiency management, electrical fire safety monitoring, smart lighting, smart energy storage, intelligent monitoring of power distribution rooms, subsystems intelligent operation and maintenance, access control management, elevator control, smart security, smart parking, and smart broadcasting. Çözüm, temel teknoloji olarak IoT'yi benimsedi, enerji ölçüm ve verimlilik yönetimi, elektrikli yangın güvenliği izleme, akıllı aydınlatma, akıllı enerji depolama, güç dağıtım odalarının akıllı izlenmesi, alt sistemlerin akıllı işletme ve bakımı, erişim kontrol yönetimi, asansör kontrolü, akıllı güvenlik, akıllı park ve akıllı yayın. The date collected from sensors of subsystem are collected into a data service platform, which integrates, analyzes and calculates real-time data to provide support for decision-making. Alt sistem sensörlerinden toplanan tarih, karar vermede destek sağlamak için gerçek zamanlı verileri entegre eden, analiz eden ve hesaplayan bir veri hizmeti platformunda toplanır. The data application service realizes the data linkage between the various subsystems, helping the campus to establish a unified organization management coordination structure and platform in the aspect of informationization. Veri uygulama hizmeti, çeşitli alt sistemler arasındaki veri bağlantısını gerçekleştirerek kampüsün bilgilendirme açısından birleşik bir organizasyon yönetimi koordinasyon yapısı ve platformu kurmasına yardımcı olur.

 

- Enerji ölçümü ve Enerji Verimliliği yönetim sistemi, sensörler tarafından toplanan tüm verileri tek bir kapsamlı yönetim ekranında görüntüleyen ve yönetim ve bakım için kolay bir yol sağlayan IOT, bulut bilişim, büyük veri ve iletişim teknolojilerini benimsemiştir.

 

- Sistemin fonksiyonları arasında su, gaz ve elektrik sayacı veri toplama, terminallerin uzaktan kontrolü ve yönetimi, gerçek zamanlı enerji tüketimi izleme, enerji tüketiminin analizi, kapsamlı ücret yönetimi, uygun ödeme (Wechat, Union ödeme ve Alipay) bulunmaktadır.

 

Akıllı Entegre Güç Çözümleri Güvenlik Koruması Akıllı Aydınlatma 0

 

- Yukarıdaki mimariden, parktaki tüm cihazların ve sensörlerin durum bilgileri, iletişim protokolü aracılığıyla Alibaba Cloud IoT platformuna (bu şekilde Ali Platformu) yüklenir ve cihaz bilgileri ve durumu, izleme bilgileri ve acil durum olay yanıtı yönetim platformu.

 

- The main functions of property management, device management and smart lighting are all based on the IoT platform. - Mülk yönetimi, cihaz yönetimi ve akıllı aydınlatmanın temel işlevlerinin tümü IoT platformunu temel alır. The video surveillance subsystem, access control subsystem and smart parking management subsystem are deployed on the Ali platform, and operate independently on campus, while status data is transmitted to the Alibaba Cloud IoT platform for unified display. Video gözetim alt sistemi, erişim kontrol alt sistemi ve akıllı park yönetimi alt sistemi Ali platformunda konuşlandırılır ve kampüste bağımsız olarak çalışır, durum verileri birleştirilmiş ekran için Alibaba Cloud IoT platformuna iletilir.

 

Özellikleri

 

1. Merkezi cihaz yönetimi, şeyler ve şeyler, insanlar ve insanlar ve insanlar ve şeyler arasında gerçek zamanlı bağlantı oluşturmak, çok yönlü durum izleme elde

 

2. Standart yönetim sistemi, sürdürülebilir operasyon için bir kerelik yatırım

 

3. Tamamen optik tasarım ve üretim, hassas tüm boyutlarda müşterilerin talebini karşılamak

 

4. Destek uzaktan yazılım yükseltme, çevrimiçi ayar, komut dosyası ayrıştırma ve bakım

 

5. Safety protection, muti-layer and angel protection system securing the information safety. 5. bilgi güvenliği sağlayan Güvenlik koruma, muti-katmanlı ve melek koruma sistemi. Supports TLS (MQTT HTTP) and DTLS (CoAP) data transmission channels to ensure the confidentiality and integrity of data. Verilerin gizliliğini ve bütünlüğünü sağlamak için TLS (MQTT HTTP) ve DTLS (CoAP) veri iletim kanallarını destekler.

 

Akıllı Aydınlatma

 

Kamu aydınlatması artık yönetim departmanı tarafından giderek dikkat edilmektedir, ancak aydınlatma armatürlerinin denetimi zayıftır ve bunların çoğu şu anda zamanlayıcılar tarafından kontrol edilmektedir.


Ana sorunlar:


1) Fırtına ve puslu havalarda, potansiyel sızıntı tehlikeleri ortaya çıkmaya eğilimlidir ve lambaların durumu gönüllü olarak rapor edilemez.


2) Arızalı lambalar sistem tarafından otomatik olarak algılanamaz, buna bağlı olarak manuel inceleme, kayıt ve bakım gereklidir, bu da zaman alıcıdır.


3) Sahada büyük bir insan akışı var ve gizli kısa devre yangın tehlikesi önceden önceden uyarılamıyor, bu da kamuoyu gerginliğine veya mal kaybına neden oluyor.


4) Bazı ışıklar gece yanmaz.

 

Çözüm

 

- In response to the needs of public lighting, Willfar Information cooperated with Alibaba to develop a smart lighting system using the Alibaba Cloud platform. - kamu aydınlatma ihtiyaçlarına cevap olarak, Willfar Bilgi Alibaba Bulut platformu kullanarak akıllı bir aydınlatma sistemi geliştirmek için Alibaba ile işbirliği yaptı. Refering international advanced lighting design and management standards, all lighting equipment in the campus can be remotely managed through IoT technology. Uluslararası gelişmiş aydınlatma tasarımı ve yönetim standartlarına bakıldığında, kampüsteki tüm aydınlatma ekipmanları IoT teknolojisi ile uzaktan yönetilebilir. The reasonable lighting schemes can be set according to environmental conditions such as time, pedestrian flow, vehicle flow, weather, etc. Under the premise of ensuring the quality of lighting, energy-saving control is carried out to achieve "on-demand lighting". Makul aydınlatma şemaları zaman, yaya akışı, araç akışı, hava durumu, vb. Gibi çevresel koşullara göre ayarlanabilir. Aydınlatma kalitesini sağlama öncülünde, "isteğe bağlı aydınlatma" elde etmek için enerji tasarrufu kontrolü yapılır. . At the same time, it can change the backward way of street lamp maintenance, which mainly relied on manual inspection and hotline repair, save a lot of office and vehicle, personnel and other expenses and energy consumption, effectively improve the lighting management level and significantly reduce the overall operation and maintenance costs. Aynı zamanda, esas olarak manuel muayene ve yardım hattı onarımına dayanan, ofis ve araç, personel ve diğer masrafları ve enerji tüketimini koruyan sokak lambası bakımının geri yolunu değiştirebilir, aydınlatma yönetimi seviyesini etkili bir şekilde iyileştirir ve önemli ölçüde iyileştirir. genel işletme ve bakım maliyetlerini azaltır.


- The function of the smart lighting system is mainly divided into three parts, equipment control part, data statistical analysis part and mobile communication part. - Akıllı aydınlatma sisteminin işlevi esas olarak üç bölüme, ekipman kontrol kısmına, veri istatistiksel analiz kısmına ve mobil iletişim kısmına ayrılmıştır. The system communication method is mainly PLC or LoRa network system. Sistem iletişim yöntemi esas olarak PLC veya LoRa ağ sistemidir. The system is highly stable, reliable and cost-efficient. Sistem son derece kararlı, güvenilir ve düşük maliyetlidir.

 

    Akıllı Entegre Güç Çözümleri Güvenlik Koruması Akıllı Aydınlatma 1

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

839947846@qq.com
+8618319993585
Eric673792